sk  

O nás

Vžite sa nachvíľu do role profesionálnych jazdcov a vyskúšajte adrenalín ako profesionálny jazdec na závodnom okruhu Slovakiaring. Tento okruh vám dovolí vytiahnuť z auta maximum a dokáže tak objaviť jeho aj svoje šoférske kvality.

Pred jazdou nasleduje inštruktáž a oboznámenie sa s vozidlom a jeho ovládaním, vysvetlenie dopravného značenia na závodnom okruhu a vysvetlenie trasy. Ponúkame Vám možnosť jazdy okruhovým špeciálom Honda Accord TYPE R na špičkovom slovenskom okruhu SLOVAKIARING

Vozidlo bolo upravené na základe využitia maximálneho výkonu a zachovania bezpečnosti. Tieto kompromisy spravili z pôvodnej Hondy Accord Type R jedinečný kus vzácneho vozidla, ktorý môžete zažiť aj Vy na profesionálnom okruhu Slovakiaring.

Kto sme?

Sme tím nadšencov a profesionálov.

Diana Kováčová  

Vyštudovala manažment malého a stredného podniku a pracuje ako Customer Service Manager v spoločnosti AUTO-RENTAL. Práca s autami nie je len jej zamestnaním ale aj záľubou, preto sa rozhodla radosť z jazdy poskytnúť aj ostatným automobilovým nadšencom práve prostredníctvom jazdy na Honde Accord Type R.

 

onas_Diana.jpg

Tomáš Gergeľ

Tomáš pracuje ako marketingový riaditeľ spoločnosti TreeLab, s.r.o.

Študuje v poslednom inžinierskom ročníku na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave na strojníckej fakulte. Počas štúdia sa začal venovať rôznym technologickým projektom, medzi ktoré patril aj návrh študentskej elektrickej formule – STUBA Green Team, v ktorej dva roky zastával funkciu šéfa mechanickej sekcie ako aj pozíciu člena riadiacej skupiny.

Projekty, ktorým sa venoval mu otvorili novú cestu a ukázali smer, ktorým sa chce v budúcnosti uberať a hlavne prácu, ktorá ho baví. Projekt Honda Accord Type R – RaceRing Mode 2.2i VTEC je pre neho niečo, čo zažíval popri konštruovaní elektrickej formule. Radosť, stres, nadšenie, rýchlosť a technológie. O to viac ho teší, že to môže sprostredkovať ľudom a poskytnúť im zážitok, na ktorí budú dlho spomínať. 

onas_Tomas.jpg

 

1[1].jpg
2[1].jpg
44.jpg
33.jpg
22.jpg
11.jpg