sk   en  

Honda accord 2,2 TYPE R

Píše sa rok 1930 a Soichiro Honda v Japonsku študoval hutníctvo vo večerných kurzoch a venoval sa štúdiu s takým záujmom, až sa mu podarilo vyrobiť tie najlepšie piestne krúžky. Honda je špičková Japonská značka a bola najväčším výrobcom motocyklov na svete od roku 1959. Toto svoje umenie preniesla aj do sveta automobilov. Honda Accord Type R sa vyrábala iba v rokoch 1998-2002 avšak vo svojej triede nemá dodnes konkurenciu a teda vyskúšať jej kvality stoji za to..., je ako jednorožec. Po naštartovani a rozbehnutí sa na Honde Accord TYPE R splyniete s vozidlom ako aj s vozovkou a budete mat pocit ze ste súčasť celého závodného ringu...

Ponúkame Vám možnosť jazdy profesionalnym okruhovým špeciálom Honda Accord TYPE R na špičkovom slovenskom okruhu SLOVAKIARING ,ktorý hostí prestížne európske šampionáty. Krátke VIDEO TU.  Honda Accord TYPE R vo svojej triede nemá dodnes konkurenciu, vyznačuje sa dokonalým podvozkom a vysokootáčkovým motorom s točivým momentom až do 9000 rpm. Tento automobil  bol na zákazku upravený ako profesionalny špeciál do 2200 ccm. 

Váha: 1160 kg 
Max. rýchlosť: 250 km/h 
Zrýchlenie 0-100 km/h: 5,8 sec

Racetaxi 2 kolá:...... 79,- Eur. Ak ste neboli ešte na profesionálnom závodnom ringu tento program je odporúčaný práve Vám. Náš profesionálny skúsený pilot Vás bezpečne prevezie pomedzi ostatné pretekárske autá na závodnom ringu a takto sa s prehľadom oboznámite s trasou, pocitmi v aute a podmienkami jazdy.

Individual 2 kolá.................129,- Eur. Odporúčame klientom ktorý majú dobré šoférske zručnosti prípadne už mali tú možnosť vyskúšať si jazdu na profesionálnom závodnom ringu, a neboja dávky adrenalínu v krvi. Samozrejme ak ste začiatočník , ale trúfate si, vozidlo na Vás čaká naštartované na štarte... :)

Pred akoukoľvek  jazdou sa platí k cene jazdy +palivový príplatok vo výske 20 eur. V cene je zhrnuté: prilba, hygienická kukla, rukavice, benzín, oleje, prenájom trate, školenie, inštruktor. 

Jazdy sa konajú každý týždeň od 17.00-20.00 vrámci voľných jázd na Slovakia ringu. Jazdu je nutné rezervovať aspoň 7 dní vopred.

Objednať

Galéria

IMG_8286.JPG
IMG_8518.JPG
444.jpg
interier.jpg
5.jpg
IMG_8302.JPG
3.jpg
22.jpg

Porsche Carrera GT 3 S2

 

Prvé Porsche 911 navrhnuté Ferdinandom Porsche bolo predstavené motoristickej verejnosti 12. septembra 1963 na autosalóne vo Frankfurte nad Mohanom.  911ka prekvapila rôznymi technickými inováciami, ktorými sa natrvalo zaradila medzi špičkové športové automobily a vďaka svojmu dizajnu sa stala nesmrteľnou ikonou. Dnes slávi nespočet športových úspechov nielen na európskych tratiach.

Automobil bol na zákazku postavený ako okruhový špecial v roku 2013 tímom špecialistov v Rakúsku  pre kategóriu do 3500 ccm.Ponúkame Vám možnosť jazdy profesionalnym okruhovým špeciálom Porsche Carrera GT3 na špičkovom slovenskom okruhu SLOVAKIARING ,ktorý hostí prestížne európske šampionáty.

Váha: 1175 kg 
Max. rýchlosť: 289 km/h 
Zrýchlenie 0-100 km/h: 4,9 sec

Cenník: 2 kolá.........149 Eur alebo Racetaxi 2 kolá........89 Eur. 
Pred akoukoľvek  jazdou sa platí k cene jazdy +palivový príplatok vo výske 20 eur/2 kolá. V cene je zhrnuté: prilba, hygienická kukla, rukavice, benzín, oleje, prenájom trate, školenie, inštruktor. 

 

Jazdy sa konajú každý týždeň od 17.00-20.00 vrámci voľných jázd na Slovakia ringu. Jazdu je nutné rezervovať aspoň 7 dní vopred.

Objednať

Galéria

a.jpg
porsche.jpg
f.jpg
9.jpg